حضور گسترده هگتا به همراه شرکت های تابعه در نمایشگاه بین المللی گردشگری
شركت رفاه و گردشگری تأمین (هگتا) و شرکت های تابعه با حضور در دهمین نمايشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته به معرفي خدمات، عملكرد، توانمندي‌ها و دستاوردهاي خود می پردازد.
     روابط عمومی هگتا با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه ، شرکت رفاه و گردشگری تأمین(هگتا) به همراه شركت‌ های حمل ونقل ریلی رجا،گروه هتل‌های هما، رفاه گستر تأمين اجتماعي، ايرانگردي و جهانگردي، دهكده ساحلي بندر انزلي، مجتمع توريستي و رفاهي آبادگران ايران و آژانس بين‌المللي خدمات مسافري و جهانگردي تأمين به عنوان زيرمجموعه‌هاي هلدينگ گردشگري تامين اجتماعي (هگتا) حضور دارند.
     ارتقای جایگاه ایران در سطح رقابت های بین المللی گردشگری ، درک شرایط جهانی و علم و آگاهی به قواعد بازی با تاکید بر مزیت های رقابتی، ارتقای سطح کیفی خدمات ، توانمند ساختن بنگاه‌‌ها و ارائه‌ي مفاهیمی جدید از خدمات گردشگری از جمله اهداف و برنامه های راهبردی هلدینگ گردشگری از حضور در این نمایشگاه است.
     گفتنی است این نمایشگاه از ساعت 9 الي 16 به مدت 4وز از 18 لغایت 21 بهمن ماه 95 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. غرفه شرکت رفاه و گردشگری تأمین(هگتا) در سالن 38 و با طراحی شکیل و زیبا ، پذیرای بازدیدکنتدگان گرامی است.

   1395/11/17 11:48


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )