درخواست استاندار تهران برای ارائه مجوز به طرح‌های هتل‌داری

محمدحسین مقیمی در جلسه کارگروه تخصصی شهرسازی و امور زیربنایی با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه و علاقمندی برای سرمایه‌گذاران براساس قانون گفت: برای اشتغالزایی در استان باید براساس مر قانون و سیاست‌های دولت عمل کنیم و از خطوط قرمز محدودیت‌ها عبور نکنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد صنایع جدید و آلاینده تا شعاع ١٢٠ کیلومتری استان تهران طبق قانون ممنوع است، افزود: در راستای ایجاد صنایع غیر آلاینده و صنایع «های‌تک» (فناوری برتر و تکنولوژی پیشرفته)، برای اشتغال‌زایی باید به کشاورزی و گردشگری در استان توجه کنیم.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، استاندار تهران گفت: برای اشتغال‌زایی در استان تهران به طرح‌هایی که در حوزه گردشگری، هتل‌داری و کارهای خدماتی ارائه می‌شود، اگر محدودیت خاصی در میان نیست، لازم است با تسهیل و تسریع بیشتر مجوز داده شود.

 

منبع: ایسنا

مقیمی با تاکید بر اینکه کارشناسان در استان تهران باید به توسعه گردشگری اهمیت دهند، تصریح کرد: باید به طرح‌های بوم‌گردی در کویر مجوز داده شود و همه خدمات مورد نیاز آنها تامین شود، زیرا با سیاست‌های زیست‌محیطی دولت مغایرتی ندارد.

   1396/11/10 11:33


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )