دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته افتتاح شد(گزارش تصویرری)
دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزرای گردشگری چند کشور خارجی در سالن 38 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ گردشگری، شرکت رفاه و گردشگری تأمین(هگتا) نیز به همراه شرکت های زیر مجموعه خود شامل: شرکت حمل و نقل ریلی رجا، گروه هتل های هما، شرکت آبادگران، شرکت دهکده ساحلی، شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی و شرکت آژانس تأمین در این نمایشگاه به صورت گسترده حضور یافتند.
در نخستین روز این نمایشگاه و همزمان با آیین گشایش نمایشگاه، دکتر ابراهیم بای سلامی- مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین(هگتا) به همراه مدیران شرکت های تابعه در نمایشگاه حضور یافته و از غرفه هلدینگ گردشگری دیدن کردند.
مدیرعامل هلدینگ گردشگری در زمان حضور خود در غرفه با مهمانان مختلف از شرکت های داخلی و خارجی دیدار و گفت وگو کردند. دکتر ابراهیم بای سلامی در دیدار با وزیر گردشگری کشور آفریقای جنوبی که در غرفه هگتا حضور یافته بود، ضمن تشریح فعالیت های هلدینگ گردشگری، به معرفی فعالیت ها، امکانات و خدمات شرکت های زیر مجموعه هلدینگ پرداختند.
از حاشیه های جالب روز نخست نمایشگاه گردشگری، علاوه بر حضور مهمانان مختلف، حضور امیدوار معروفترین و شناخته شده ترین چهره جهانگردی ایران در غرفه ی هلدینگ گردشگری بود.
گفتنی است، نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تنها رویداد رسمی کشور در حوزه ی گردشگری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری نیز به ثبت رسیده است. این نمایشگاه با هدف شناسایی زمینه ها و ظرفیت ها با حضور سازمان ها و نهادهای داخلی و خارجی فعال در زمینه ی گردشگری از 18 تا 21 بهمن  ماه 95 از ساعت 9 الی 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی سالن 38 برپاست.   1395/11/18 15:29


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )