چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع‌دستی با حضور وزیر محترم گردشگری افتتاح شد.

  • تاریخ انتشار
  • نویسنده
    روابط عمومی هگتا
  • دسته
    رخدادها

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع‌دستی با حضور وزیر محترم  گردشگری افتتاح شد


چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی سه‌شنبه، پنجم اسفند ۱۳۹۹ با حضور وزیر گردشگری به‌صورت مجازی و حضوری افتتاح شد.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی صبح امروز سه‌شنبه، پنجم اسفند ۱۳۹۹ با حضور علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و میهمانان ویژه این مراسم شامل وزیر گردشگری کشور ونزوئلا و با شعار «سفرهای ایمن و مسئولانه» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه که برای نخستین بار به‌دلیل شرایط ویژه کرونا با شرایط خاص برگزار می‌شود، در چهار سالن آماده اطلاع‌رسانی در خصوص موضوعات گردشگری و صنایع دستی است. در این نمایشگاه که حدود ۱۶۰ شرکت فعال در حوزه گردشگری حضور دارند، سه سالن به حوزه گردشگری و یک سالن به صنایع دستی و هنرهای سنتی اختصاص دارد. 

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهانگردی افزود: در این نمایشگاه شیوه‌های نوین خدمات گردشگری در دوران کرونا به نمایش گذاشته می‌شود همچنین خدمات دهندگان گردشگری در این سه روز تجربیات خود در دوران کرونا را با یکدیگر تبادل می‌کنند و علاوه بر آن دوره‌های آموزشی گردشگری در دوران همه‌گیری طراحی شده، که برگزار می‌شود.

نیکزاد فر با تاکید بر اینکه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی امسال کاملا تخصصی است، افزود: مخاطب این نمایشگاه فعالان تخصصی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی هستند و فضای نمایشگاه با رعایت ضوابط و شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی کرونا طراحی شده است.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه که صاحبان مشاغل و تاسیسات گردشگری حضور دارند شیوه نامه های نوین مقابله با ویروس کرونا در اماکن و تاسیسات گردشگری آموزش داده می‌شود تا در دوران کرونا و پساکرونا این اصول و ضوابط را اجرا و رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهانگردی خاطرنشان کرد: به دلیل شیوع کرونا این دوره از نمایشگاه بازدیدکننده عمومی و مردمی ندارد و تبلیغات و دعوت عمومی هم انجام نشده است، علاقه‌مندان و مردم و خبرنگاران و گزارشگران هم می‌توانند این نمایشگاه را در سایت به صورت غیرحضوری و برخط بازدید کنند.

دسته بندی

;