فرصت‌های سرمایه‌گذاری گروه هتل‌های هما
 

گروه هتل‌های هما دارای پنج هتل 5 ستاره در شهرهای شیراز، تهران، مشهد ( هتل احمد آباد و خیام) و بندرعباس است که در مجموع حدود هزار اتاق و سوئیت دارد. گروه هتل‌های هما بدون شک یکی از مطرح ترین برندهای اقامتی کشور به حساب می‌آید. 

علاوه بر موقعیت مساعد جغرافیایی، باغ- هتل‌ها با فضایی فرح‌بخش و آرام‌بخش طراحی شده‌اند و با در اختیار داشتن نیروی انسانی آموزش دیده، خدمات اقامتی و پذیرایی را به میهمانان داخلی و خارجی خود ارائه می‌دهند. 

در دوران شیوع ویروس کرونا این گروه با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، طرح‌های تشویقی و اطمینان بخشی را برای مشتریان وفادار خود اجرا کرد. 

مرکز آموزش گروه هتل‌های هما جزو مراکز برتر آموزشی کشور در زمینه مهارت آموزی و پرورش نیروهای حاذق در صنعت گردشگری و هتلداری است. 

برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی و دانشگاهی از ویژگی‌های این مرکز به شمار می‌رود. راه‌اندازی هتل اسکول هما در کنار برند ملی گروه هتل‌های هما فرصتی طلایی برای توسعه صنعت هتلداری در ایران است. 

گروه هتل‌های هما در نظر دارد دامنه فعالیت هتل های 5 ستاره خود را در شهرهای اصفهان، شیراز، همدان، قزوین، تهران و مشهد گسترش دهد و به ساخت هتل و مجموعه‌های فرهنگی- تفریحی بپردازد. از این رو، فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری مطمئن تحت برند هما وجود دارد.

 

جزئیات طرح هتل همای 2 تهران

 نقشه طرح هتل همای 2 تهران

 

جزئیات طرح هتل همای 2 اصفهان

 نقشه طرح هتل همای 2 اصفهان

 

جزئیات طرح هتل همای 2 مشهد

نقشه طرح هتل همای 2 مشهد

 

جزئیات طرح هتل همای 2 شیراز

نقشه طرح هتل همای 2 شیراز

 

جزئیات طرح هتل همای قزوین

 

نقشه طرح هتل همای قزوین

 

جزئیات طرح هتل همای همدان 

نقشه طرح هتل همای همدان